wtorek, 11 czerwca 2013

Kradzież pomysłu

Jest mi bardzo przykro, gdyz znowu dowiedziałam się iz mój przepis na jajka został splagiatowany. Naprawde czy tak trudno jest napisać, ze skorzystało sie z czyjegoś przepisu czy go zmodyfikowało? Nie zajmuje to duzo czasu, a chroni autora. Tu nie chodzi o to, ze ktos komus robi reklamę udostepniając taka informację.
To jest żenujące i krzywdzące.
Mój przepis został opublikowany w sieci w 2009 roku, wydany w książce. Przed opublikowanie robiłam te jajka to parę lat. A teraz co rusz sie dowiaduje, że kolejna osoba podpisuje sie pod moim pomysłem.
Jest to bardzo przykre dla mnie. Jest mi smutno, że tak mozna postepywać.
Ja jestem uczciw a osobą, zawsze wspominam osobe od której sie inpiruje czy to linkiem czy słowem, ale to robię! A tu takie kwiatki.

Kolejna osobą, która to zrobiła jest pani Bronisława z błoga Kuchnia Broni. Wszystkie zamieszone - nie wygodne dla tej Pani komentarze zostały usunięte.
To tak dużo przeprosić? Nie wierze w przypadki! Wczesniej przepis splagiatowała i to publicznie znana E.Wachowicz na antenie telewizyjnej.
Co więcej? Ogladając jej programy, co rusz zauwazam, że ta Pani "inspiruje" się przepisami innych nie wspominając o źródle.

Nikomu nie życzę plagiatu.
Nie ważne co to jest, zawsze to kradzież!

Bardzo bym chciała, choć nie wiem czy mogę was o to prosić- udostępniajcie to. Niech ta osoba nie myśli, że jest anonimowa!
Można to zrobić za pomocą FB, na moim profilu jest post ---> klik lub zamieścić krótka informacje na blogu. Z góry dziękuję!